Choď na obsah Choď na menu
 


FK Plus 9-8 FC Nemce

V sobotu 19.9 sme sa stretli za skorých ranných lúčov so súperom s ambíciami podobnými, ako má náš káder, FC Nemce.

dscn3117.jpg

Zápas to bol rýchly, hlavne zo súperovej strany, keď hráči behali a behali. My sme to kompenzovali hlavne rýchlimi nahrávkami, keďže náš pohyb je nám známy skôr ako nepohyb. 

Hneď zo začiatku zápasu sme sa dostali do vedenia a súper bol čoraz viac frustrovaný. V prvom polčase sme vyhrávali 4-0 a aj 6-2 a vyzeralo, že zápas máme vo svojich rukách. To by sme však neboli my, aby sme si to v druhom polčase neskomplikovali. Aj keď sme mali jednu tutovku za druhov, kým Nemce vyrovnali, my sme dali len gól jeden, 7-7. To už do konca zápasu zostávalo len 6 minút. Naše nevyužité 200% šance pokračovali. Jedna naša šanca sa však ujala, 8-7. Povedali sme si, že budeme hrať s loptou na nohách a nebudeme za každú cenu útočiť, radšej poctivo vzadu. Jasné, taktika fungovala asi pól minúty. Minútku pred koncom sme inkasovali, vyrovnané. Našťastie sa nad nami nebesá zľutovali a ešte sme stihli ukoristiť všetky 3 body v závere zápasu a vyhrali ho 9-8.

Zápas to bol zvláštny, ofenzívnej hre nie je až na kvantá nepremenených šancí čo vyčítať. V obrane sme hlavne v druhom polčase horeli. Môžme byť radi, že máme po troch kolách všetkých 9 bodov, a poučení z posledných dvoch zápasov ísť po ďalšie víťazstvá tejto jesene.

dscn3119.jpg