Choď na obsah Choď na menu
 


FK Plus 7-2 Mladosť-BCF

V piatok 30.10. sme sa postavili na deviate kolo 1. ligy MUMF. Výkop bol o 20:00 a nastúpili sme proti tímu Mladosť-BCF.

V prvom polčase sme sa prezentovali klasickou hrou, keď sme útočili útočili útočili... Dostali sme sa do náskoku 1-0, keď skóre otvoril Mesut a následne nejako sme však dostali gól na 1-1, keď nebránila hádam ani obrana. Našťastie sme však dokázali do polčasu dať aspoň jeden gólik v podaní Iva a tak prvý polčas skončil 2-1.

Druhý polčas zmenu hry nejako nepriniesol, keď sme mali brejk, tak ako keby sme ho ani nemali. Presovali sme aj súperovho brankára (ale nepresovali sme ako celok, pozn). Mladosť však postupom času nevládala držať naše "tempo" a tak sme jej uštedrili dva góliky. To sa dopredu tlačil už aj Vraťo (brankár, pozn.). Mesu na neho rozohral roh, vlastne len chcel rozohrať, ale nahral protihráčovi, ktorýsa spoza pólky nemýlil a trafil našu prázdnu bránu, 4-2. Potom sme však našu hru postupne zlepšili a dali sme ešte tri kúsky. V druhom polčase sa trafili 3x Ivo Majer, a po jednom góle dali Mesut a Denis. Zápas sme tak bez väčších problémov zvládli a zapísali si piatu výhru v tejto sezóne.